1

Vítejte | Welcome

Responsive image

Vítejte na stránkách pensionu Familia. Dovolte nám představit náš pension. Nachází se téměř v úplném centru města kde můžete najít klid pro svůj odpočinek a zároveň budete mít na dosah ruky vše co Vám může historické centrum Českého Krumlova poskytnout. Nabízíme Vám nově zařízené pokoje, pro Váš výběr různě dimenzované, od jednolůžkového pokoje až po apartmán kde se může ubytovat až 6 hostů. Velkou výhodou našeho pensionu v centru města je uzavřený dvůr, kde můžete bezpečně zaparkovat Váš vůz. K snídani, podávané formou bufetu, Vám rádi připravíme čerstvou kávu, včetně čerstvě připravených snídaňových pokrmů k Vaší úplné spokojenosti. Budeme rádi když si pro návštěvu Českého Krumlova vyberete zrovna náš pension a my uděláme vše pro Vaši spokojenost a abyste na čas strávený u nás vzpomínali jen v nejlepším.

Welcome to the website of the Familia boarding house. We would like to say a few words about our boarding house. It is located near the centre of the city, where you’ll find peace to relax, as well as have everything the historical centre of Český Krumlov offers within your reach. We offer newly equipped rooms of different sizes according to your choice, from a single-bed room to an apartment for up to 6 guests. One great advantage of our boarding house in the city centre is a closed courtyard where you can safely park your car. We’ll prepare fresh coffee for breakfast, which is served as a buffet breakfast, including freshly prepared breakfast meals for your complete satisfaction. We’ll be happy if you choose our boarding house for your visit to Český Krumlov, and we’ll do everything to make you happy so that you bring home nice memories from your stay with us.

 

Rezervace | Reservation

 

Kontakty


Linecká 51  
381 01 Český Krumlov

 Tel: +420 774 230 074
 Tel: +420 603 543 419
 Email: pensionfamilia51@gmail.com

Podle zákona o evidenci tržeb jsme jako prodávající povinni vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je naší povinností zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.